0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Pharmaceuticals - Eca Xtreme

Viac pohľadov

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Pharmaceuticals - Eca Xtreme

Rýchly prehľad

Hi-Tech Pharmaceuticals – Eca Xtree spaľovač tukov ktorému sa konkurencia hľadá len ťažko! Extra silný spaľovač tukov, ktorý doslova donúti vaše tuky sa topiť!
Zároveň vám dodá obrovské množstvo energie vďaka čomu aj v ťažkej diéte budete naplno vládať cvičiť.

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

Detaily

Hi-Tech Pharmaceuticals – Eca Xtree spaľovač tukov ktorému sa konkurencia hľadá len ťažko! Extra silný spaľovač tukov, ktorý doslova donúti vaše tuky sa topiť! Zároveň vám dodá obrovské množstvo energie vďaka čomu aj v ťažkej diéte budete naplno vládať cvičiť.

Hi-Tech Pharmaceuticals – Eca Xtree bol vyvinutý podľa požiadaviek vrcholových športovcov. Preto máte istotu, že obsiahnuté látky majú naozaj zmysel. Eca Xtree obsahuje zmes stimulantov, výťažky z Ephedra listov, kôru z bielej vŕby, kofeín a mnoho ďalších. Obsiahnuté látky vám pomôžu potlačiť chuť do jedla, nakopnú váš metabolizmus, zahrejú vás a pomôžu schudnúť nadbytočný tuk.

Táto synergická kombinácia látok na spaľovanie tukov je oproti ostatným spaľovačom trojnásobne silnejšou zmesou na chudnutie. Eca Xtreme vám pomôže dosiahnuť vašu vysnívanú postavu. 

Hlavné zložky Eca Xtreme od Hi-Tech Pharmaceuticals:

Výťažky z Ephedra listov
Rastlina s termogénnym účinkom, ktorá zvyšuje výdaj energie. Ephedra je to teda efektívna rastlina, zvyšujúca rýchlosť metabolizmu a spaľovanie tukov. Okrem toho, má účinky aj na zníženie chuti do jedla.

Kola Nut Extract 
Extakt s orechov s charakteristickým vysokým obsahom kofeínu. Má však tiež termogénne účinky

Extrakt z Bielej vŕby 
Najdôležitejšou aktívnou zložkou kôry bielej vŕby je kyselina salicínová – aspirín je založený na tejto kyseliny. Zmierňuje zápaly,  bolesti kĺbov, upravuje potenie.

Extrakt zo zeleného čaju
Pomáha naštartovať metabolizmus a tiež je silný antioxidant

Teobromín 
Látka ktorá sa vyskytuje v kakaových bôboch, yerba mate, káve, čaji má hlavne termogénne účinky.

A ďalšie veľmi účinné zložky - N, N-dimetylfenylethylamín, 2-Aminoizoheptán HCL, Fenylethylamín HCL 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Prvý týžden 1 tableta denne, postupne zvýšiť až na 3 tablety denne. Použivať len po dobu 8 týždňov, potom prestávka približne dva týždne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Patentovaná zmes 575mg, Ephedra Extrakt 25mg (listy), Nut extrakt (200 mg kofeínu), z kôry bielej vŕby, AcaciaRigidula (Leaves), extrakt zo zeleného čaju (Leaves), teobromín, fenyletylamín HCL, extrakt z Citrus Aurantium (25 mg Synephrine), Chromium Picolinate200mcg, 1,3-DIMETYLAMÍNU
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Prvý týžden 1 tableta denne, postupne zvýšiť až na 3 tablety denne. Použivať len po dobu 8 týždňov, potom prestávka približne dva týždne