0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Lipodrene 100 Caps

Viac pohľadov

Novinka

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Lipodrene 100 Caps

Rýchly prehľad

Lipodrene od Hi-Tech Pharmaceuticals je špičkový spaľovač tukov ktorý to so spaľovaním tukov myslí naozaj vážne.

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

Detaily

Lipodrene od Hi-Tech Pharmaceuticals je špičkový spaľovač tukov ktorý to so spaľovaním tukov myslí naozaj vážne. Zároveň však nie je určený pre ľudí ktorí nemajú so spaľovačmi žiadne skúsenosti a taktiež neznesú silné stimulačné látky. 
Lipodrene obsahuje efedrin(ephedra) čo je jeden z najefektívnejších metabolických stimulátorov na trhu. Efedrín skvele podporuje zvýšenú metabolickú rýchlosť a termogenézu.
Toto však nie je všetko, Lipodrene obsahuje množstvo ďalších stimulačných látok na podporu chudnutia ktoré perfektne synergicky spolupracujú s efedrínom ako napríklad dmaa či kofeín. 

Ak túžite po silnom spaľovači tukov ktorý vás zároveň aj nakopne a dostane z vás počas tréningu maximum potu tak Lipodrene je jasná voľba. 

  1. Silný stimulačný spaľovač
  2. Zrýchľuje metabolizmus
  3. Má termogénny účinok
  4. Zvyšuje energiu a zlepšuje náladu
  5. Pôsobí ako inhibítor lipázy - zabraňuje ukladaniu tukov

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1-2 kapsule denne. Idelálne 1 ráno po raňajkách a 1 približne 15-30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie