0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech - Black Widow

Viac pohľadov

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech - Black Widow

Hlavná zložka:DMHA
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Black Widow je najnovším stimulačným spaľovačom od Hi-Tech Pharmaceuticals, ktorý v USA pôsobí ako nový líder na chudnutie a energiu. Black Widow obsahuje 25 mg extraktu z ephedra značky Thermo-Z a je určený pre extrémnu energiu a veľmi účinné spaľovanie tukov pre všetkých športovcov ktorí majú radi hardcore doplnky!

Black Widow vám poskytuje extrémnu dávku energie, aby ste posunuli váš tréning na novú úroveň a taktiež aby ste počas celého dňa mali dostatok energie keď ste v ťažkej diete. Okrem ephedri Black Widow obsahuje taktiež aj DMAA.

Black Widow taktiež pomáha veľmi účinne znižovať chuť do jedla, takže nebudete mať príliš veľkú chuť porušovať všelijakými dobrotkami vám zostavený jedálniček.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 2 až 4 krát denne podľa potreby. Neprekračujte dávku 4 tablety za 24hodín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie