0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hero Nutrition Red Inferno DMAA DMHA 60 caps

Viac pohľadov

Hero Nutrition Red Inferno DMAA DMHA 60 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

Detaily

Red Inferno od Hero Nutrition silný spaľovač tukov určený predovšetkým skúseným užívateľom ktorí už majú niečo odcvičené. Red Inferno obsahuje zmes najsilnejších stimulantov DMAA a DMHA a ďalšie veľmi dôležité zložky ako napríklad Synefrín, Hordenín hcl, Higenamín hcl ktorý má podobné účinky ako efedrín, Noopept či dve formy Yohimbínu.
Alebo napríklad aj taký White Willow Extract ktorý ma veľmi podobné účinky aspirínu či patentovaná zložka Paradoxine ktorá stimuluje rozklad tukového tkaniva na energiu. Paradoxín má tiež účinok na zvýšenie termogenézy. 

  1. Veľmi silný spaľovač tukov
  2. Obsahuje DMAA a DMHA
  3. Silná zmes zložiek
  4. Spôsobuje výrazny termogénny efekt
  5. Obsahuje dve formy Yohimbínu
  6. Vhodný pre skúsených užívateľov 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu približne 20-30min pred tréningom. Pred tréningom dodržujte 2-hodinový odstup od jedla.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie