Product was successfully added to your shopping cart.
Hazard Core Acid Melt DMAA

Viac pohľadov

Novinka

Kód produktu: 8989ha

Hazard Core Acid Melt DMAA

Rýchly prehľad

Acid Melt od výrobcu Hazard Core  je špičkový komplexný spaľovač tukov ktorý vám pomôže zhodiť nadbytočný tuk a vyformovať krásnu postavu. 

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Acid Melt od výrobcu Hazard Core  je špičkový komplexný spaľovač tukov ktorý vám pomôže zhodiť nadbytočný tuk a vyformovať krásnu postavu. Acid Metl sa skladá z veľkého množstva skvelých zložiek ktoré sa seba synergicky pôsobia a vďaka tomu vám Acid Melt zaručí skvelé výsledky. 

Acid Melt obsahuje všetky najlepšie látky ktoré môže len spaľovač obsahovať. Obsahuje až neuveriteľných 27 zložiek z každého "odvetvia". Stimulanty ako DMAA, účinné zložky na spaľovanie ako Yohimbine, prírodné zložky, vitamíny a mnoho ďalších. Acid Melt je skrátka komplexný spaľovač ktorý naštartuje váš metabolizmus a pomôže vám vyformovať krásnu postavu. 

DMAA spolu s obsiahnutým kofeínom zabezpečí najlepší stimulačný účinok (kofeín zosilňuje účinok DMAA) vďaka čomu ani v ťažkej diete nebudete cítiť nedostatok energie pri ťažkom tréningu! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula približne 30-40 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie