0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hazard Core Acid Melt DMAA

Viac pohľadov

Hazard Core Acid Melt

Rýchly prehľad

Acid Melt od výrobcu Hazard Core  je špičkový komplexný spaľovač tukov ktorý vám pomôže zhodiť nadbytočný tuk a vyformovať krásnu postavu. 

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Acid Melt od výrobcu Hazard Core  je špičkový komplexný spaľovač tukov ktorý vám pomôže zhodiť nadbytočný tuk a vyformovať krásnu postavu. Acid Metl sa skladá z veľkého množstva skvelých zložiek ktoré sa seba synergicky pôsobia a vďaka tomu vám Acid Melt zaručí skvelé výsledky. 

Acid Melt obsahuje všetky najlepšie látky ktoré môže len spaľovač obsahovať. Obsahuje až neuveriteľných 27 zložiek z každého "odvetvia". Stimulanty ako DMAA, účinné zložky na spaľovanie ako Yohimbine, prírodné zložky, vitamíny a mnoho ďalších. Acid Melt je skrátka komplexný spaľovač ktorý naštartuje váš metabolizmus a pomôže vám vyformovať krásnu postavu. 

DMAA spolu s obsiahnutým kofeínom zabezpečí najlepší stimulačný účinok (kofeín zosilňuje účinok DMAA) vďaka čomu ani v ťažkej diete nebudete cítiť nedostatok energie pri ťažkom tréningu! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula približne 30-40 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie