0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
HardRock YELLOW BULLET 100 Caps

Viac pohľadov

Novinka

HardRock YELLOW BULLET 100 Caps

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

HardRock Yellow Bullet je parádny spaľovač tukov s obsahom 25mg efedrínu ktorý rozhodne dá vašim tukom poriadne zabrať! Ak hľadáte niečo silnejšie, možno taký nadštandart oproti bežne dostupným spaľovačom u nás tak spaľovač s obsahom efedrínu je to pravé pre vás. 
Yellow Bullet vám dodá dostatočné množstvo energie a motivácie odcvicičť náročný tréning aj počas diéty, zníži vám chuť do jedla a parádne naštartuje váš metabolizmus na spaľovanie tukov! 

Yellow Bullet je skrátka veľmi účinný spaľovač s extraktom z ephedry (efedrínu). Obsahuje len overené zložky, ktoré na seba synergicky pôsobia čím účinne zvyšujú úroveň termogenézy v tele a prispievajú k úbytku tukových zásob. 

Yellow Bullet je spaľovač ktorý patrí do skupiny spaľovač ktoré vám pomôže spáliť viac kalórií aj v pokoji. Ak jeho užívanie skombinujete so správnou stravou a kvalitným tréningovým plánom tak jeho účinky budú viditeľné skôr než sa nazdáte. Skvelou kombináciou tohto spaľovača je že účinne potláča chuť do jedla a zvyšuje energiu, čo vám umožní sústrediť sa naplno na tréning bez pocitu hladu alebo ospalosti.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne približne 30 minút pred tréningom. Skúsenosí užívatelia môžu užívať aj 2 kapsule denne rozdelené do dvoch dávok, jedná ráno a jedna pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie