0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hardrock Supplements Methylzene

Viac pohľadov

Hardrock Supplements Methylzene 100 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

  1. Veľmi intenzívne spaľovanie tukov
  2. Potláča chuť do jedla
  3. Intenzívnejšie tréningy vďaka zvýšenej výdrži
  4. Vyrysovanie svalov
  5. Zvýšenie energie

  Methylzene od Hardrock Supplements vám dodá extra energiu, potláča chuť do jedla a výrazne pomáha pri spaľovaní tukov a dosiahnutí vyrysovenej postavy. Veľmi kvalitné ingrediencie robia z Methylzene super spaľovač tukov, ktorý si v USA získal veľkú popularitu. Methylzene je mimoriadne obľúbený u športovcov, kulturistov, atlétov a silových športovcov – najmä v rysovacích fázach. 

  Mezhylzene obsahuje 50mg Ephedri na jednu dávku čo zaručuje maximálnu redukciu tukov! Vyskúšajte spaľovač s Ephedrou a už nikdy nebudete chcieť spaľovač bez tejto zložky! 

  ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu približne 30 minút pred tréningom.

  SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
  UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

  Napíšte vlastnú recenziu

  Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  Hodnotenie