0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hammer Labz Oxy-Dren DMAA 60 caps

Viac pohľadov

Hammer Labz

Hammer Labz Oxy-Dren 60 caps

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

Oxy-Dren od Hammer Labz je nový, všestranný spaľovač tukov ktorý má silné účinky a je vhodný pre skúsených športovcov. Oxy-Dren obsahuje DMAA, Ephedra, Synefrín, dve formy Yohimbínu, Kofeín, Huperzine, 3,5-Diiodo-L-Thyhorine a mnoho ďalších látok. 
Dve formy Yohimbínu zaručujú stratu tuku aj z problémových partií ako brucho, zadok, stehná. DMAA, Ephedra spolu s kofeínom ktorý zosilňuje ich účinok sa zas starajú o stimulačný efekt a zároveň veľmi silnú podporu chudnutia. 
Čo je zaujímavé je látka 3,5-Diiodo-L-Thyhorine ktorá je metabolitom hormónu štítnej žlazy. Táto látka zlepšuje rýchlosť oxidácie mastných kyselín, čo podporuje chudnutie.

  1. Kombinácia ingrediencií so stimulačným a diuretickým účinkom
  2. Silný spaľovač vhodný pre skúsených športovcov
  3. Skvele pomáha pri chudnutí z problémových partií - brucho, zadok, stehná
  4. Termogénny efekt
  5. Zrýchľuje metabolizmus
  6. Obsahuje DMAA a Ephedra 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1-2 kapsule denne. 1 kapsula denne - užívajte 30-40min pred tréningom. 2 kapsule denne - užívajte 1 kapsulu ráno pred raňajkami a druhú 30-40min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie