0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Golden Pharma - CARAT

Viac pohľadov

Golden Pharma - CARAT

Dostupnosť: Skladom

39,70 €

* Povinné pole

39,70 €

Detaily

Carat od Golden Pharma je silná predtréningovka s obsahom DMAA, DMHA, DMBA, Éria Jarensis (podobné účinky dmha ) a množstva ďalších silných látok ktoré tvoria tú najlepšiu predtréningovku z dielne Golden Pharma. Carat celkovo obsahuje viac ako 20 nadupaných zložiek! 

Vedeli ste, že vďaka obsahu kofeínu sú účinky DMAA ešte silnejšie pretože sa tieto dve látky vzájomne podporujú ? Rozhodne sa máte na čo tešiť.

Carat napomáha taktiež aj spaľovaniu tukov pretože obsahuje Synefrín, Yohimbíne a ďalšie látky vrátane DMAA, DMHA s kofeínom ktoré tiež vplývajú na rýchlosť spaľovania tukov. 

Silná trio kombinácia dominantných stimulantov:

  1. 100mg DMAA
  2. 80mg DMHA
  3. 70mg DMBA

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-40 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie