0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Nutrition - Glutamine

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - Glutamine

Rýchly prehľad

L-glutamín je neesenciálna aminokyselina ktorá sa vo veľkom množstve nachádza vo svalovom tkanive, L-glutamín tvorí až 60% svalového vlákna. Gladiator Nutrition - Glutamine je dôležitým doplnkom výživy pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav.

Hlavná zložka:L-Glutamín
Hmotnosť:500g

Dostupnosť: Skladom

20,90 €

Detaily

L-glutamín je neesenciálna aminokyselina ktorá sa vo veľkom množstve nachádza vo svalovom tkanive, L-glutamín tvorí až 60% svalového vlákna.

Gladiator Nutrition - Glutamine je dôležitým doplnkom výživy pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu.

Napriek tomu, že so suplementáciou l-glutamínom prišli práve kulturisti a priaznivci fitness, Má tiež vešmi dôležitú úlohu pri ľahkoatletických vytrvalostných športoch a tiež pri energeticky naročných športoch ako napríklad pri silovom trojboji – powerlifting- a bojové športy ako MMA či box.

Prečo by ste mali užívať L-Glutamín?

Aj keď je L-glutamín veľmi dôležitou súčasťou doplnkov výživy kulturistov, L-glutamín nie je len pre kulturistov. Aminokyselina L-glutamín je dôležitýá pre zachovanie správnej funkcie čriev a taktiež pomáha posilňovať imunitný systém. Potom čo je L-glutamín v kostrovom svale syntetizovaný, je uvoľnený do krvného obehu a transportovaný do obličiek, pečene, tenkého čreva a buniek imunitného systému, kde hrá ďalšiu dôležitú úlohu pre náš organizmus.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V deň tréningu užite 5g  ihneď po tréningu (doporučujeme spolu s BCAA) a 5g  večer pred spaním. Mimo tréningový deň užite dávku  5 -10 g pred spaním zozmiešanú v 2-3dcl vody. Základná dávka je 5 g – jedna odmerka,  prípadne 1 celkom naplnená čajová lyžička.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Doplnok výživy určený pre zvlástnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Gladiator Nutrition - Glutamine    

1 dávka = 5 g 

100% L-Glutamín

                     5 g  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V deň tréningu užite 5g ihneď po tréningu (doporučujeme spolu s BCAA) a 5g večer pred spaním. Mimo tréningový deň užite dávku 5 -10 g pred spaním zozmiešanú v 2-3dcl vody. Základná dávka je 5 g – jedna odmerka, prípadne 1 celkom naplnená čajová lyžička.