0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Nutrition - BCAA 2:1:1

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - BCAA 2:1:1

Rýchly prehľad

Gladiator Nutrition – BCAA 2:1:1 sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami leucín,izoleucin a valín v pomere 2:1:1, ktoré si organizmus nedokáže sám vyrobiť, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy alebo suplementáciou doplnkov výživy. Tieto tri aminokyseliny sú základným stavebným kameňom bielkovín, ktoré zabezpečujú tvorbu nových svalových vlákien. Navyše BCAA 2:1:1 od Gladiator Nutrition sú doplnené celou radou B vitamínu.

Hlavná zložka:BCAA

Dostupnosť: Skladom

25,90 €

* Povinné pole

Od: 25,90 €

Detaily

Gladiator Nutrition – BCAA 2:1:1 sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami leucín,izoleucin a valín v pomere 2:1:1, ktoré si organizmus nedokáže sám vyrobiť, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy alebo suplementáciou doplnkov výživy. Tieto tri aminokyseliny sú základným stavebným kameňom bielkovín, ktoré zabezpečujú.Navyše BCAA 2:1:1 od Gladiator Nutrition sú doplnené celou radou B vitamínu.

BCAA spoločne tvoria až 35% z obsahu aminokyselín tvoriacich svalové tkanivo. Navyše všetky tieto tri aminokyseliny organizmus využíva ako zdroj energie. 
Je dokázané, že pri všetkých stresových situáciách ako je fyzická záťaž, stres, ochorenie, organizmus využíva vysoké množstvá BCAA na udržanie dusíkovej rovnováhy a tvorbu nových svalových vlákien.

Gladiator Nutrition – BCAA 2:1:1 je doplnok výživy vhodný pre akéhokoľvek športovca, ktorý sa snaží dosahovať lepšie výsledky, je to doplnok pre silových, silovo-vytrvalostných či vytrvalostných športovcov. 
Dokázané je aj, že Leucin organizmus využíva v dvojnásobnom množstve oproti Isoleucinu a Valinu. Preto je dôležité, aby pre maximálnu účinnosť boli BCAA v pomere 2:1:1.

Suplementáciou Gladiator Nutrition – BCAA 2:1:1 pri intenzívnom tréningu alebo pri redukčnej diéte môžete zabrániť tomu, aby sa “spaľovala” svalová hmota, chrániť ju proti katabolizácii – pre tento účinok podávajte BCAA pred výkonom, popr. aj v jeho priebehu. Ak usilujete o nárast svalovej hmoty, užívajte BCAA po výkone, s jeho konzumáciou môžete začať už v jeho priebehu. 

Výhody užívania Gladiator Nutrition – BCAA 2:1:1

  1. urýchľujú regeneráciu
  2. podporujú rast svalov
  3. sú vhodne na ochranu svalovej hmoty proti deštrukcii.  
  4. Obsahujú vitamín B1,B2,B3,B5,B6,B9,B12

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: BCAA je najvhodnejšie konzumovať po tréningu pre lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu svalov alebo pred tréningom pre ochranu svalov. Zapite 5 tabliet dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Doplnok výživy určený pre zvlástnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Gladiator Nutrition - BCAA 2:1:1

1 dávka = 5 kapsúl

BCAA (leucín, izoleucín, valín)

5  g                                  

Vitamin B11,32 mg
Vitamin B21,4 mg
Vitamin B316 mg
Vitamin B56,55 mg
Vitamin B61,7 mg
Vitamin B90,20 mg
Vitamin B122,5 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: BCAA je najvhodnejšie konzumovať po tréningu pre lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu svalov alebo pred tréningom pre ochranu svalov. Zapite 5 tabliet dostatočným množstvom vody.