Product was successfully added to your shopping cart.
Fita Flex - Fit Fire-výbuch bobúľ

Fita Flex

Fita Flex - Fit Fire-výbuch bobúľ

Rýchly prehľad

Fita Flex – Fit Fire je predtréningovka, ktorá hrdo vyhlasuje, že patrí medzi najúčinnejšie predtréningovky. Predtréningovka pochádzajúca z Ruska s D -M-A-A no vyrobená je v USA vo fabrike s certifikáciou GMP, ktorá zaručuje čistotu a kvalitu obsiahnutých látok. Fit Fire od Fita Flex má silné komplexné zloženie ktoré vám zaručí maximálne prekrvenie, napumpovanie, dlhodobý prísun energie a chuť makať ako nikdy predtým!

Hlavná zložka:D -M-A-A
Hmotnosť:388g
Príchuť:Výbuch bobúľ

Dostupnosť: Nie je na sklade

Detaily

Fita Flex – Fit Fire je predtréningovka, ktorá hrdo vyhlasuje, že patrí medzi najúčinnejšie predtréningovky. Predtréningovka pochádzajúca z Ruska s D -M-A-A, no vyrobená je v USA vo fabrike s certifikáciou GMP, ktorá zaručuje čistotu a kvalitu obsiahnutých látok. Fit Fire od Fita Flex má silné komplexné zloženie ktoré vám zaručí maximálne prekrvenie, napumpovanie, dlhodobý prísun energie a chuť makať ako nikdy predtým! Fit Fire vám pomôže totálne zničiť vaše svaly vďaka čomu potom budú môcť rásť do nových rozmerov.
Fit Fire nie je návykový a pritom je extrémne účinný a silný!

Fit Fire od Fita Flexu je návrat k starej receptúre predtréningoviek, ktoré milovali profesionálny športovci z celého sveta. 

To znamená, že môžete očakávať účinky ako :

  1. Túžba trénovať stále viac a viac
  2. Zlepšenie nálady a motivácie
  3. Skvelá napumpovanosť
  4. Vypne všetky myšlienky a pred vami ostane len váš tréning

Toto sú slová profesionálov, ktorí vyvíjali túto predtréningovku: 

„Stáva sa vám to: zdá sa, že ste sa motivovali trénovať, fyzicky sa cítite normálne, ale nie a nie tento pocit udržať, nemôžete sa sústrediť?
Všetci to poznáme, niekedy sa práca a život komplikuje, a vy to jednoducho nemôžete trénovať s rovnakou intenzitou.
Je to úplne normálne ... ale toto nie je to pre vás.
Aby sme tomu zabránili, vložili sme do FitFire® najúčinnejšie kognitívne zosilňovače, ktoré majú vlastnosti, ktoré pomáhajú zlepšovať náladu a motiváciu.
Doslova to zmení vašu náladu a motiváciu pozitívnym smerom!
Všetko, čo potrebujete, je jedna odmerka FitFire® 30 minút pred cvičením a budete doslova napadnutý silou, energiou a pozitivizmom“. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.