0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Megatron Limited Edition

Viac pohľadov

Novinka

Fake Labs Megatron Limited Edition

Rýchly prehľad

Megatron Limited Edition od Fake Labs je nová limitovaná verzia predtréningovky Megatron ktorú tiež môžete nájsť na našom eshope.

Dostupnosť: Skladom

43,90 €

* Povinné pole

43,90 €

Detaily

Megatron Limited Edition od Fake Labs je nová limitovaná verzia predtréningovky Megatron ktorú tiež môžete nájsť na našom eshope. Megatron Limited Edition má skvelé stimulačné účinky na organizmus takže ani tažké tréningy nebudú pre vás problém. 
Spolu s touto predtréningovkou určite pokoríte zopár svojich maximáliek. Megatron Limited Edition vás nabudí množstvom energie ktorá vydrží počas celého tréningu, zlepší vám focus na tréning a poriadne napumpuje vaše svaly. 

  1. Skvelý príliv energie a motivácie
  2. Nespôsobuje crash effect
  3. Zvyšuje výkon a výdrž 
  4. Účinne napumpuje vaše svaly

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie