0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Vegan 80

Viac pohľadov

Extrifit Vegan 80

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Vegan 80 od Extrifit je proteínový izolát z čisto rastlinných zdrojov a neobsahuje laktózu. Vegan 80 je skvelá alternatíva k srvátkovým a mliečnym proteínom pretože má veľmi podobné aminokyselinové spektrum a taktiež vstrebateľnosť.
Vegan 80 obsahuje až 75% bielkovín a obsah BCAA je až takmer 5000 mg na jednu odmerku. Jedná sa teda o úplne rovnocenný zdroj proteínov s aminospektrom prakticky zhodným so srvátkovými (whey) proteínmi a vegan 80 je teda veľmi vhodný pre budovanie a rast svalovej hmoty.  

Vegan 80 od Extirift obsahuje dva zdroje rastlinných bielkovín: ryžový proteínový izolát a hrachový proteínový izolát v pomere 1:1 a navyše je obohatený o prírodné enzýmy bromelaín a papaín. Vegan 80 neobsahuje laktózu, je teda veľmi vhodný aj pre používateľov, ktorí trpia jej neznášanlivosťou. Vegan 80 neobsahuje žiadne farbivá a zahusťovadlá. Príjem tohto vysoko kvalitného zdroja proteínu prispieva k rastu svalovej hmoty a k jej udržaniu v situáciách, kedy je ohrozená katabolizáciou. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 1-2x denne podľa potreby. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie