0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Protein Caffe Latte

Viac pohľadov

Akcia

Extrifit Protein Caffe Latte

80 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 33,90 €

Špeciálna cena: 30,90 €

* Povinné pole

Bežná cena: 33,90 €

Akciová cena 30,90 €

Detaily

Proteín Caffé Latte 80 obsahuje tieto 3 hlavné zložky:

 1. 80% srvátkový proteín
 2. skutočná káva
 3. kofeín

Proteín Caffé Latte 80 je výborným pomocníkom na stimuláciu tela a zároveň budovanie svalovej hmoty. Nápoj je optimálnou rannou dávkou proteínu a zároveň vďaka obsahu kofeínu vás tento šejk príjemne prebudí a osvieži. Skrátka ideálny štart do nového dňa alebo ako lahodná káva a proteínové osvieženie kedykoľvek počas dňa.

Ako proteínovú zložku obsahuje mimoriadne kvalitný 80% srvátkový koncentrát krémovej konzistencie s veľmi vysokým obsahom BCAA a špičkovou stráviteľnosťou. Špeciálna pozornosť bola venovaná výberu kvalitnej instantnej kávy s 2% prírodného kofeínu a lahodnej chuti. 

Káva obsahuje prírodný kofeín. Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako energizér. Stimuluje centrálny nervový systém a vďaka tomu ste potom lepšie pripravený na mentálny aj fyzický výkon. Bežná káva však neobsahuje množstvo kofeínu potrebné na skutočne citeľnú stimuláciu u pokročilých športovcov či kulturistov. Preto do kávy obsiahnutej v Protein Caffé Latte 80 sa pridala správna dávka kofeínu tak, aby jej celkový obsah v produkte bol 100 mg v každej dávke. 

Jedná dávka obsahuje: 

20 g bielkovín
100 mg kofeínu
19773 mg aminokyselín
4202 mg BCAA 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte podľa potreby 1-3x denne. 1 odmerku rozmiešajte v 200-300ml vody. Kôli obsahuje kofeínu odporúčame už večer proteín nepiť.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. martin 14.2.2024
  Som celkom spokojný občas si ho kúpim :)

  +Strašne dobre chutí
  +Odporúčam dať viac vody
  +Super zloženie plus 100g kofeinu

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie