0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit PeptiBeef

Viac pohľadov

Extrifit

Extrifit PeptiBeef

Dostupnosť: Skladom

49,70 €

* Povinné pole

49,70 €

Detaily

PeptiBeef od Extrifit je veľmi kvalitný beef proteín vyrobený z tých najkvalitnejších surovín pri modernom a šetrnom spôsobe výroby. PeptiBeef sa pýši najväčším podielom bielkoviny z mäsa zo všetkých hovädzích produktov na trhu. 
Do PeptiBeef sú ešte navyše pridané enzýmy bromelain a papaín na ideálne využitie bielkoviny a na zabudovanie do svalovej hmoty.

PeptiBeef je hydrolyzovaný tzn. výsledné peptidy sú veľmi rýchlo stráviteľné a pre ľudský organizmus rýchlo využiteľné. Približne 15 % peptidov HydroBEEF® má molekulárnu hmotnosť 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a menej, čo sú veľmi krátke (v športovej výžive veľmi cenené) peptidy s extrémne dobrou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou.Po rozmiešaní vznikne napenený šejk. PeptiBeef ®, ktorý obsahuje 91 % hydrolyzovaných izolovaných hovädzích bielkovín s minimálnym obsahom tuku.

  1. Obsahuje značkový hovädzí hydrolyzovaný proteínový izolát HydroBEEF® (hydrolyzované hovädzie peptidy) z hovädzej mäsovej a kostrovej bielkoviny
  2. Hovädzí proteínový izolát je úplne bez tuku a bez cukrov
  3. Sladené stéviou
  4. Úplne bez pridaných farbív
  5. Obsahuje mäsové aminokyseliny tryptofán, cysteín, BCAA 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2x denne jednu odmerku. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie