0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Agrezz

Viac pohľadov

Extrifit

Extrifit Agrezz

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

* Povinné pole

29,90 €

Detaily

Agrezz od Extrifit je skvelý predtréningový stimulant ktorý obsahuje všetko čo potrebujete pre odcvičenie náročného tréningu.
Efekt tejto predtréningovky je daný unikátnou kombináciou stimulantov NO(oxidu dusnatého) - citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok - kofeínu a taurínu, ďalej extraktov - pomarančovníka horkého(synefrín), zeleného čaju, z čierneho korenia (piperínu), ďalej tyrozínu a DMAE. Mimochodom čo sa týka obsahu DMAE tak Agrezz obsahuje najvyššie polovené množstvo podľa českej legislatívy - podľa českej z toho dôvodu, že Extrifit je český výrobca.  

Veľkou výhodou tejto predtréningovky je aj takmer nulový obsah sacharidov a tukov, vďaka čomu je produkt vhodný aj pre všetkých, ktorí si chcú vyformovať postavu alebo sú v diéte. Navyše vďaka obsahu účinných látok ako zelený čaj, piperín, cholín a inozitol podporuje Agrezz aj metabolizmus tukov. 

  1. Skvelá svalová pumpa
  2. Skvelá stimulácia a celková energia
  3. Zaručuje kvalitný focus na tréning
  4. Podporuje svaľovanie tukov

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie