0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Everbuild Nutrition 100% Beef Isolate

Viac pohľadov

Everbuild Nutrition 100% Beef Isolate

Dostupnosť: Skladom

49,00 €

* Povinné pole

49,00 €

Detaily

Beef Isolate od Everbuild Nutrition je ultračistý hovädzí proteínJe vyrobený z hydrolyzovaného izolátu hovädzieho proteínu. Má vynikajúci aminokyselinový profil a neobsahuje ŽIADNY cukor, ŽIADNU laktózu, ŽIADNY cholesterol. 

Beef Isolate je vysoko koncentrovaný proteínový prášok s vynikajúcim profilom aminokyselín. Obsahuje 28 gramov bielkovín na dávku a je vyrobený z hydrolyzovaného izolátu hovädzieho proteínu. Neobsahuje cukor, laktózu, cholesterol, žiadne pridané lacné plnivá
Beef Isolate je asi o 400% koncentrovanejší ako hovädzí steak, čo znamená, že musíte uvariť a zjesť 4 steaky, čo je na jedno jedlo trochu ťažké. Nepopierame skutočné jedlo, ale ak skombinujete doplnky výživy s výživovým plánom, výsledky uvidíte naozaj rýchlo!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 dávka ráno, 30 minút pred spaním a ďalšia po tréningu. V netréningové dni – 1 dávka ráno a 1 dávka v priebehu dňa alebo večer.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie