0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Elite Form Phenom HIGH STIM

Viac pohľadov

Elite Form Phenom HIGH STIM

Rýchly prehľad

Phenom od Elite Form je skvelá a veľmi silná predtréningovka ktorá zaručuje exkluzívne napumpovanie svalov a taktiež parádnu energiu počas tréningu vďaka efektívnej kombinácií silných stimulantov najmä DMBA ( 1,3 Dimethylbutylamine HCl ) alias AMPCitrate.

Dostupnosť: Skladom

45,90 €

* Povinné pole

45,90 €

Detaily

Phenom od Elite Form je skvelá a veľmi silná predtréningovka ktorá zaručuje exkluzívne napumpovanie svalov a taktiež parádnu energiu počas tréningu vďaka efektívnej kombinácií silných stimulantov najmä DMBA ( 1,3 Dimethylbutylamine HCl ) alias AMPCitrate. Phenom taktiež obsahuje silnú dávku stimulantu DMHA a vysokú dávku bezvodného kofeínu a guarany. 
Čo sa týka zložiek na svalovú pumpu tak Phenom obsahuje vysoké dávky Agmatin Sulfátu, Beta alanínu a Citrulin Malatu.  

  1. Parádna svalová pumpa
  2. Množstvo energie a výdrže
  3. Skvelý focus na tréning
  4. Zlepšuje náladu a dodáva eufóriu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku 30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie