0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
DY - HIT BCAA 10:1:1

Viac pohľadov

DY - HIT BCAA 10:1:1

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

* Povinné pole

24,90 €

Detaily

HIT BCAA 10:1:1 od DY je jedinečná dávka aminokyselín v jednom doplnku. Je to najmä L-leucín, ktorý sa ťažko absorbuje počas tréningov. Je to preto, pretože L-leucín hrá kľúčovú úlohu pri syntéze bielkovín a zlepšuje obnovu medzi sériami s vysokou intenzitou.
HIT BCAA 10:1:1 dodáva grandióznych 10 g L-leucínu v každej dávke a tak zabraňuje nadmernému rozkladu tejto vysoko funkčné aminokyseliny. Spolu s nerozlúčitelnými partnermi, Izoleucín a valínu je to aminokyselinová kombináci,  určená pre vysoko intenzívne trénujúcich.

Nie sú to však len aminokyseliny. V každej porcii nájdete aj 3 g citrulín-malátu, 2 g β-alanínu a 1 g tyrozínu pre potreby vyššej výkonnosti. To má za následok efekt svalovej pumpy, zvýšenie výbušné sily a silné svalové kontrakcie, a to až do posledného opakovania vášho tréningu. 

  1. Aminokyseliny obohatené o citrulín malát, beta-alanín a tyrozín
  2. Ochrana svalov pred katabolizmom
  3. Zvýšenie výkonu počas tréningu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Zmiešajte 20 g (1 odmerka) s 500-600 ml vody. Užívajte pred a počas tréningu.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie