0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Devil Zone Stim DMHA

Viac pohľadov

Devil Zone Stim DMHA

Hlavná zložka:DMHA
Hmotnosť:300g

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Devil Zone Stim od 100% Skills je silná predtréningovka ktorá sa skladá z dvoch hlavných zmesi ingrediencií "Mind-Blow Energy System" a "Nitric Oxide System" ktoré sa vzájomne synergicky podporujú vďaka čomu mohla vzniknúť táto geniálna predtréningovka! 

Mind-Blow Energy System obsahuje zložky zvyšujúce energiu, zložky ktoré majú pozitívny vplyv na proces pamäti, zložky ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie kardiovaskulárneho systému a hormonálneho systému.

Nitric Oxide System obsahuje zložky, ktoré zvyšujú produkciu oxidu dusnatého v tele, podporujú silnú svalovú pumpu, zvyšujú svalovú vytrvalosť a silu. Zložky tejto predtréningovky spolupracujú synergickým spôsobom, čím sa zvyšuje účinok predtréningovky. Použité látky sú najvyššej kvality a priaznivo pôsobia na organizmus nielen pred a počas tréningu, ale pôsobia aj mnoho hodín po ňom.

Devil Zone Stim je neuveriteľne "akčná" stimulačná predtréningovka, vďaka čomu budú vaše tréningy omnoho efektívnejšie. Devil Zone Stim zabezpečí koncentráciu a silu potrebnú na pokrok. S touto predtréningovkou sa pri tréningu nebudete nudiť, nebudete sa chcieť odtrhnúť od činky a čas strávený v posilňovni využijete 100% efektívne.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie