0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Metal - MANSON

Viac pohľadov

Dark Metal

Dark Metal - MANSON

Rýchly prehľad

Dark Metal – MANSON je predtréningovka s veľkým P. Dark Metal vyrobil predtréningovku z overených zložiek, ktoré naozaj fungujú vo vyváženom synergickom pomere a vytvoril tak dokonalý produkt.
Predtréningovka MANSON je tak účinná, že môže hrdo konkurovať aj najlepším predtréningovkám sveta ako Psychotic, I am God a ďalším podobným.

Dostupnosť: Skladom

38,90 €

* Povinné pole

38,90 €

Detaily

Dark Metal – MANSON je predtréningovka s veľkým P. Dark Metal vyrobil predtréningovku z overených zložiek, ktoré naozaj fungujú vo vyváženom synergickom pomere a vytvoril tak dokonalý produkt. Predtréningovka MANSON je tak účinná, že môže hrdo konkurovať aj najlepším predtréningovkám sveta ako Psychotic, I am God a ďalším podobným.

MANSON priamo zvyšuje agresivitu, výbušnosť a aktivuje vo vás mood dravej šelmy. MANSON od Dark Metal obsahuje množstvo extra silných zložiek, ktoré vás nabijú brutálnou energiou, zlepšia vaše sústredenie na tréning, napumpujú všetky možné aj nemožné svaly a dostanú do vás agresivitu!

Predtréningovka MANSON sa kvôli svojej nesmiernej sile neodporúča žačiatočníkom a ľudom, ktorí nemajú s podobnými látkami skúsenosti. Taktiež ľudom, ktorí majú problém so srdcom, majú kardiovaskulárne problémy, vysoký tlak a iné podobné problémy.

3000mg beta alanínu v každej dávke vám zaručí pocit, že po vás behá tisíc mravcov a vy budete chcieť cvičiť viac ako kedykoľvek predtým.

MANSON obsahuje patentovanú zložku OXYGOLD, ktorá priamo násobí efekt obsiahnutýh stimulantov v produkte. To znamená že účinky daných látok budú ešte silnejšie!! 

Účinky Dark Metal – MANSON

  1. Zvýšená agresivita – „dravosť“
  2. Extrémne napumpovanie a mravčiaci pocit
  3. „focus“ na tréning
  4. Znásobené účinky vďaka zložke OXYGOLD 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom