0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs Crack Undead King

Viac pohľadov

Dark Labs

Dark Labs Crack Undead King

80 2 100 0

Rýchly prehľad

Crack Undead King totižto obsahuje skutočne vysoké dávky stimulantov vďaka čomu sa môže táto limitovaná editácia Cracku radiť medzi najsilnejšiu verziu akú kedy Dark Labs vytvoril!

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Predstavujeme vám novú brutálnu predtréningovku z radu Crack od Dark Labs!
Nový Crack Undead King je naozaj veľmi silná predtréningovka a odporúčame ju iba ľudom ktorí už majú dobré skúsenosti so silnými stimulačnými predtréningovkami. 
Crack Undead King totižto obsahuje skutočne vysoké dávky stimulantov vďaka čomu sa môže táto limitovaná editácia Cracku radiť medzi najsilnejšiu verziu akú kedy Dark Labs vytvoril! Zo začiatku odporúčame začať s polovičnou odmerkou pre zistenie tolerancie. 

Koľko toho teda Crack Undead King obsahuje ? 
Čo sa týka stimulantov tak Crack Undead King obsahuje až 500mg Éria Jarensis extraktu, v poslednej dobe je Éria Jarensis veľmi populárnym a vyhľadávaným stimulantom v predtréningovkách.
Ďalej Crack Undead King obsahuje ohromných 350mg DMHA.
Ďalej 300mg bezvodného kofeínu ktorý má intenzívnejší a dlhšie trvajúci účinok oproti klasickému kofeínu napríkald v káve. Tým to však nekončí. Crack Undead King obsahuje aj 225mg kofeín citrátu ktorý má veľmi rýchlu a vysokú absorbciu. 
Ďalej nájdeme v tejto predtréningovke stimulant 2-amino-4-methylpentane HCL v množstve 150mg, taktiež stimulant Halostachine v množstve 150mg a v neposlednom rade stimulant Hordenin v množstve 50mg. Je toho naozaj dosť. 
Crack Undead King obsahuje aj ďaľšie silné zložky vo vysokých dávkach ako Beta Phenylethylamine (BPEA) - 750mg, Alpha-GPC - 500mg, N-acetyl-L-tyrosine - 500mg, Naringin - 25mg, Black pepper extract - 10mg, Rauwolfia Vomitoria root extract - 1,75mg. A taktiež aj Citrulline malate - 6000mg, Beta alanine - 3200mg a Agmatine Sulfate - 1000mg. 

 1. Brutálna stimulácia
 2. Brutálna energia
 3. Brutálna pumpa
 4. Brutálny focus
 5. Brutálna eufória
 6. Brutálny tréning!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom. Na začiatok odporúčame vyskúšať polovičnú dávku. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 

 1. Anton Činka 17.8.2023
  Čakal som viac

  Oproti crack reload je to slabšie. Tie množstva čo sú udávané na etikete tam nie su ani náhodou. Určite neodporúčam na dávanie maximálok, lebo vas to zavali. Skôr na pohodovy trening zo strednými vahami. Za mňa marketingový ťah.

 2. David 4.8.2023
  Šleha

  focus 13/10
  nabuzení 11/10
  síla 10/10
  pumpa 11/10

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie