Product was successfully added to your shopping cart.
Biogenic Pharma - Muscle Growth Combo

Viac pohľadov

Akcia
Novinka

Kód produktu: 2323m

Biogenic Pharma

Biogenic Pharma - Muscle Growth Combo

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Muscle Growth Combo od kanadskej firmy Biogenic Pharma je jedinečný doplnok na trhu obsahujúci nadpriemerne vysoké množstvo Ibutamorenu - až 40mg a 10mg Testolonu - RAD140. 

Hlavná zložka:Ibutamoren(40mg) + Testolone(10mg)
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 99,80 €

Špeciálna cena: 94,90 €

Detaily

Muscle Growth Combo od kanadskej firmy Biogenic Pharma je jedinečný doplnok na trhu obsahujúci nadpriemerne vysoké množstvo Ibutamorenu - až 40mg a 10mg Testolonu - RAD140. Táto kombinácia látok zaručuje extrémne kvalitné a rýchle budovanie svaľovej hmoty, sily a zároveň pomáha odburávať prebytočný tuk vďaka čomu si vyformujete parádnu vysekanú postavu.  

Muscle Growth Combo je skrátka extrémne silné kombo dvoch najobľúbenejších sarm látok s veľmi vysokým obsahom Ibutamorenu na 1 kapsulu. 

Testolone (RAD-140) pomáha zvýšiť silu, nabrať hmotu, zviditeľňuje žily a pomáha pri regenerácii. Testolone je silný SARM schopný budovať svalovú hmotu pri zachovaní nízkych hladín tukov a zároveň má veľký vplyv na rozvoj sily.  Tieto účinky však treba rozhodne podporiť kvalitnou a vyváženou stravou! Je veľmi pravdepodobné, že dokonca budete chcieť jesť viac ako obvykle pretože telo si to bude pýtať - bude chcieť rásť, načo potrebuje dostatok živín. 

Ibutamoren (MK-677) je stimulant rastového hormónu HGH. Vďaka absencii vedľajších účinkov je ibutamoren najviac vyhľadávaním doplnkov z radu sarms. Ibutamoren je veľmi bezpečný a zároveň veľmi silný doplnok kedže sa jedná o stimulant rastového hormónu. 
Ibutamoren udržuje nízke hladiny kortizolu v tele, čo je kľúčový faktor pre rast svalovej hmoty. Ibutamoren tiež obmedzuje uvoľňovanie somatostatínu, a preto je jeho účinnosť na rast svalov extrémne vysoká.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Filip 25.8.2021
    TOP produkt

    Mam to týždeň a paráda, lepšiu vec som ešte neskúšal ????

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie