Product was successfully added to your shopping cart.
Biogenic Pharma - Ibutamoren (mk-677)

Viac pohľadov

Novinka

Kód produktu: 2323

Biogenic Pharma

Biogenic Pharma - Ibutamoren (mk-677)

Rýchly prehľad

Ibutamoren ( MK-677 ) od kanadskej firmy Biogenic Pharma je veľmi kvalitný Ibutamoren zložený z tých najkvalitnejších prísad ktoré vám zaručia efektívny svalový rast, nárast sily, lepšie odbúravanie tuku a navyše posilný vaše kĺby a pokožku! 

Hlavná zložka:Ibutamoren MK-677 - 30mg/1caps
Hmotnosť:50tbl

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

Detaily

Ibutamoren ( MK-677 ) od kanadskej firmy Biogenic Pharma je veľmi kvalitný Ibutamoren zložený z tých najkvalitnejších prísad ktoré vám zaručia efektívny svalový rast, nárast sily, lepšie odbúravanie tuku a navyše posilný vaše kĺby a pokožku! 

Ibutamren je mimoriadne silná zmes, a napriek tomu je bezpečná, dokonca preukazuje pozitívny vplyv na kvalitu kostí, kĺbov a pokožky. Ibutamoren je ideálny pre každé obdobie kulturistov, či už ide o objemovú alebo rysovaciu fázu. Od Ibutamorenu môžete očakávať pôsobivé výsledky v kombinácii so stravou s vysokým obsahom kvalitných bielkovín, prípade doplnení o ďalšie sarms doplnky či prohormóny.  

Ibutamoren funguje tak, že pôsobením na receptory Ghrelin vyvoláva sekréciu rastového hormónu hypofýza. Súčasne čiastočne obmedzuje uvoľňovanie somatostatínu (hormónu, ktorý blokuje sekréciu rastového hormónu). Stimuláciou sekrécie HGH niekoľkými spôsobmi je to najsilnejší pomocník, ak chcete maximalizovať rast svalov.

Dôležitou vlastnosťou v porovnaní s inými doplnkami ktoré majú podobné vlastnosti je jeho schopnosť nezvyšovať hladinu kortizolu. Pri budovaní svalovej hmoty je nízka hladina kortizolu veľmi dôležitá. 

  1. Zvýšenie hladiny rastového hormónu prostredníctvom hypofýzy
  2. Redukuje podkožný tuk
  3. Zvyšuje silu a urýchľuje regeneráciu
  4. Má preukázateľné účinky na kvalitu pokožky, kĺbov, vlasov, nechtov a zároveň omladzuje organizmus
  5. Zlepšuje kvalitu spánku 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1, maximálne 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie