0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Biogenic Pharma Geranabolic 90 Caps

Viac pohľadov

Biogenic Pharma

Biogenic Pharma Geranabolic 90 Caps

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Geranabolic od kanadského výrobcu Biogenic Pharma je kvalitný predtréningový doplnok vo forme tabliet ktorý vám dodá obrovské množstvo energie vďaka obsahu D-M-A-A a zároveň vám pomôže s efektívnejším spaľovaním tukov. 

Geranabolic sa skladá zo štyroch zložiek ktoré spolu veľmi dobre synergicky spolupracujú, jedná sa o D-M-A-A, Aspirín, Kofeín a Ephedru. 

Táto brutálna kombinácia zložiek ván zaručí, že pri tréningu budete mať chuť vydať zo seba maximum a zároveň poriadne nakopnete spaľovanie tukov! 

Chcete mať pri tréningu viac energie, sily, väčšiu vytrvalosť a zároveň zrýchliť spaľovanie tukov ? Potom Geranabolic bude pre vás tá správna voľba. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu priližne 30-40 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie