Product was successfully added to your shopping cart.
Bio-Gen Rad 140 10mg 90 caps

Viac pohľadov

Kód produktu: 1188aa

Bio-Gen Innovations

Bio-Gen- Rad 140 10mg

Rýchly prehľad

Rad 140 od firmy Bio-Gen Innovation, tiež známy ako testostelon, je jedným z najúčinnejších doplnkov SARM aký môžete nájsť na trhu s vysokým anabolickým potenciálom. 

Hlavná zložka:RAD 140
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

59,90 €

Detaily

Rad 140 od firmy Bio-Gen Innovation, tiež známy ako testostelon, je jedným z najúčinnejších doplnkov SARM aký môžete nájsť na trhu s vysokým anabolickým potenciálom. Vďaka svojim silným vlastnostiam na budovanie kvalitnej svalovej hmoty ho s obľubou využívajú športovci po celom svete.
Rad 140 nespôsobuje vedľajšie účinky vo forme negatívneho vplyvu na prostatu, estrogén alebo iné vnútorné orgány. Taktiež sa v tele neukladá vo forme DHT, čo okrem iného znižuje riziko vypadávania vlasov. 

Veľmi častým nežiaducim účinkom dopingových látok je vysoká aktivita aromatázy, ktorá sa premieta do veľmi vysokej hladiny estrogénu v tele. V dôsledku toho môže vzniknúť gynekomastia, zadržiavanie nadmerného množstva podkožnej vody alebo strata už vybudovanej svalovej hmoty.
RAD 140 nijako nezvyšuje hladinu estrogénu a nemá toxický účinok na pečeň.

Dávka 10 mg Rad 140 vedie k zvýšeniu anabolických procesov v tele. Umožňuje väčšiu hustotu a kvalitu svalov, taktiež výrazne napomáha k ich budovaniu. Túto zlúčeninu používajú aj športovci, pre ktorých je dôležitá svalová sila a vytrvalosť. Skrátka vďaka Rad 140 budeme vládať omnoho viac!

Odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu, ideálne sarm je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula 1-2x denne. Maximálna dávka sú 3 kapsule pre pokročilých a skúsených športovcov.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie