Product was successfully added to your shopping cart.
Bio-Gen - Cardarine GW-501516

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166u

Bio-Gen Innovations

Bio-Gen - Cardarine GW-501516

Rýchly prehľad

Cardarine GW-501516 od spoločnosti Bio-Gen Innovations obsahuje 10 mg Cardarinu (GW-501516) a 25 mg laxogenínu v jednej kapsule.

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

Detaily

Cardarine GW-501516 od spoločnosti Bio-Gen Innovations obsahuje 10 mg Cardarinu (GW-501516) a 25 mg laxogenínu v jednej kapsule. Vďaka tomu je doplnok jedným z najlepších, pokiaľ ide o zvýšenie vytrvalosti, spaľovanie tukov a budovanie svalov.

Caradrine (GW 501516) má obzvlášť pozitívny vplyv na vytrvalosť. Preto je obľúbený u najrôznejších športovcov - bez ohľadu na to, či sú to cyklisti, šprintéri alebo kulturisti - ktorí chcú skrátiť čas regenerácie a dosiahnuť lepší celkový výkon. Účinná látka laxogenín, v skutočnosti 5a-hydroxylaxogenín, rýchlo zlepšuje silu a rast svalov. Zároveň zrýchľuje spaľovanie tukov.

Výhody Cardarine: 

  1. Účinne podporuje rozvoj čistej a tvrdej svalovej hmoty
  2. Zlepšuje spaľovanie tukov
  3. Zaisťuje maximálnu výdrž
  4. Skracuje dobu regenerácie
  5. Pre všeobecne lepší podaný výkon

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie