0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Bad Ass Bcaa 8:1:1

Viac pohľadov

Bad Ass BCAA 8:1:1

Dostupnosť: Skladom

21,90 €

* Povinné pole

21,90 €

Detaily

Bad Ass BCAA 8:1:1 sú vetvené aminokyseliny BCAA: L-Leucín, L-izoleucín, L-Valin v pomere 8:1:1. Bad Ass BCAA obsahuje voľné formy týchto aminokyselín, ktoré sú tak v dokonale vstrebateľnej forme. Receptúra 8:1:1 podporuje anabolické procesy v tele dodávaním vetvených aminokyselín: L-Valinu, L-Leucínu, L-izoleucínu. 

Bad Ass BCAA 8:1:1 sú určené pre fyzicky aktívnych ľudí – amatérov i profesionálov, ktorí vykonávajú intenzívny silový a vytrvalostný tréning. 
Športovci tieto aminokyseliny potrebujú vo zvýšenej miere, pretože mnoho štúdií preukázalo, že suplementácia BCAA môže zvyšovať výdrž a zlepšovať výkon pri silovom tréningu. BAD ASS BCAA je doplnok obsahujúci účinne vstrebateľné formy troch aminokyselín, ktoré chránia svaly pred katabolizmom a pomáhajú pri tréningu.

  1. Unikátny pomer 8:1:1 – osemkrát vyšší obsah L-leucínu, ktorý je základom komplexu BCAA
  2. Suplementácia aminokyselinami BCAA počas pravidelných tréningov pomáha od vyčerpania 
  3. Aminokyseliny BCAA sú prospešné pre regeneráciu po tréningu
  4. Aminokyselinám BCAA sa pripisuje cenný vplyv na proces syntézy svalovotvorných bielkovín 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 odmerky počas tréningu/po tréningu podľa potreby.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie