0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition Yohimbine

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition Yohimbine

Hlavná zložka:Yohimbine, caffeine, Aspirin
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

15,90 €

Detaily

Yohimbe je populárny doplnok z kôry afrického stromu yohimbe. Účinná látka Yohimbín je alkaloid, ktorý sa prirodzene vyskytuje na stromoch. Obyvatelia Afriky používali túto látku ako prostriedok na zlepšenie sexuálnej aktivity a afrodiziakum. Yohimbín je tiež známy a obľúbený medzi kulturistami silovými športovcami hlavne vďaka vlastnostiam spaľovača tukov.  

Na spaľovanie tukov Yohimbine pôsobí veľmi priaznivo. Yohimbine taktiež pôsobí na napumpovanosť svalov, rozťahuje cievy a vďaka termogénnemu efektu zahrieva telo ktoré prirodzene začne spaľovať viac tuku. Yohimbín má veľký vplyv na receptory alfa-2, čo spôsobuje výrazne lepšie chudnutie v problémových partiách ako brucho, zadok a stehná.

Yohimbine od Arcas Nutrition je oproti iným yohimbínom z našej ponuky skvelý v tom, že je obohatený aj o ďaľšie veľmi účinné látky ktoré napomáhajú k lepšiemu spaľovaniu tuku. Yohimbine od Arcas Nutrition obsahuje navyše Kofeín, Aspirín, Synefrín, Rauwolscine a Theobromine.
Yohimbine od Arcas Nutrition je teda komplexnejší spaľovač tukov ktorý svojimi účinkami rozhodne nesklame a pomôže vám schudnúť nadbytočné kilá.

  1. Vhodný pre mužov a ženy
  2. Potláča chuť do jedla
  3. Pomáha chudnúť v problémových partiách ako brucho, stehná a zadok
  4. Pôsobí energizujúco 
  5. Obohatený o  Kofeín, Aspirín, Fat destroying complex 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie