Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition - Trenavar

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234561

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - Trenavar

85 4 100 0

Rýchly prehľad

Arcas Nutrition – Trenavar, prohormón, ktorý má prakticky rovnaký účinok ako steroidná látka Trenbolone.
Trenavar má veľmi podobné väzby ako Trenbolone, líšia sa od seba iba tým, že Trenavar má 17-ketónovú skupinu zatiaľ čo Trenbolon má 17b-hydroxy skupinu. 17-ketonóva skupina Trenavaru sa v organizme následne hydrolyzuje na aktívnu látku Trenbolonu.
Od Trenavaru môžete teda očakávať veľmi podobné účinky ako od steroidu Trenbolon.

Hlavná zložka:Trenavar
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

Detaily

Arcas Nutrition – Trenavar, prohormón, ktorý má prakticky rovnaký účinok ako steroidná látka Trenbolone. Trenavar má veľmi podobné väzby ako Trenbolone, líšia sa od seba iba tým, že Trenavar má 17-ketónovú skupinu zatiaľ čo Trenbolon má 17b-hydroxy skupinu. 17-ketonóva skupina Trenavaru sa v organizme následne hydrolyzuje na aktívnu látku Trenbolonu. Od Trenavaru môžete teda očakávať veľmi podobné účinky ako od steroidu Trenbolon.

Arcas Nutrition – Trenavar má akúrat tie výhody, že nemá také množstvo vedľajších účinkov ako steroidy. Trenavar nekonvertuje na estrogén a tak vám nespôsobí zbytočné problémy, ktoré môžu nastať pri steroidoch. Je však viac než nutné po dobraní Trenavaru nasadiť kvalitné PCT!! Stále si však zachováva svoju neuveriteľnú silu! Trenavar je až 10-krát viac androgénnou látkou ako testosterón! Zaručí vám teda maximálny nárast svalovej hmoty, sily, vytrvalosti a dá vám zažiť pocit ako sa cíti HULK!

Pri správnej strave, tvrdom tréningu a kvalitnej regenerácií už po prvom týždni spoznáte, že Trenavar účinkuje a začnete vidieť na sebe prvé zmeny. Okrem priberania na svalovej hmote uvidíte značné zmeny aj na tvrdosti a hustote vašich svalov. Navyše Trenbolone vám pomôže aj efektívnejšie spáliť prebytočný podkožný tuk vďaka čomu sa vaše svaly krásne vyrysujú. V kombinácií so spomínaním značným prírastkom svalov a zlepšenej hustote, vaše svaly a sebavedomie dostanú doslova druhý dych! 

Pre ešte silnejší a efektívnejší účinok je vhodné Trenavar kombinovať s Epistane 
Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj Tudca, Liver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Julo 13.1.2021
  Perfektna vec

  Uzival som spolu s Bigger a parada ... vaha hore, sila, vsetko ... len treba PCT dat na obnovu tst

 2. Ladislav 21.9.2020
  Kvalitná vecička

  Kvalitná vecička, nove maximalky padaju jedna radost. PS. Miro musis si kupit aj PCT na obnovu vlastného testosteronu, popripade uzívat podporu testosteronu aj popri brani trenavaru, nemas zac kamo

 3. miro 17.9.2020
  nestoji mi po nom

  nestoji mi po nom

 4. Matúš 16.9.2020
  Po 3 týždňoch užívania môžem povedať že som nadmieru spokojný s trenavarom... Nabral som kvalitné svaly, sila išla brutaalne hore a tvrdosť svalov tiež perfektná

  Po 3 týždňoch užívania môžem povedať že som nadmieru spokojný s trenavarom... Nabral som kvalitné svaly, sila išla brutaalne hore a tvrdosť svalov tiež perfektná

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Arcas Nutrition – Trenavar

1 kapsula  - Trenavar 35 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne.