Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition M STEIN

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234566

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - M STEIN

Rýchly prehľad

M STEN od Arcas Nutrition alebo inak Metylstenbolon je prohormón s výnimočnou silou a účinkami!
M STEN je skveľou náhradou za Superdrol pretože je účinkami podobný, no s menšími vedľajšími účinkami a teda je bezpečnejší.
Účinná látka M STEN sa nedostane k receptoru progesterónu a pri absorbácií do organizmu sa nepremieňa na estrogénový metabolit.
Hlavná zložka:Metylstenbolon
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

Detaily

M STEN od Arcas Nutrition alebo inak Metylstenbolon je prohormón s výnimočnou silou a účinkami! M STEN je skveľou náhradou za Superdrol pretože je účinkami podobný, no s menšími vedľajšími účinkami a teda je bezpečnejší. Účinná látka M STEN sa nedostane k receptoru progesterónu a pri absorbácií do organizmu sa nepremieňa na estrogénový metabolit.

M STEN je prohormón odvodený od dihydrotestosterónu – DHT. Pomáha teda budovať čistú svalovú hmotu bez zbytočného tuku a zadržiavania vody vo svaloch. Máte tak istotu, že nové svalové prírastky budú naozaj svaly a nie len voda alebo tuk. M STEN tiež pomáha výrazne redukovať nadbytočný tuk a tak v kombinácií so správnou stravou a tréningom vám vybuduje vyrysovanú postavu bez kompromisov!

Treba tiež myslieť na to, že aj keď je M STEN jedložkový prohormón je nesmierne silný a je nutné po jeho dobraní nasadiť kvalitné PCT! V opačnom prípade môžu nastať negatívne vedľajšie účinky ako suché kĺby, letargia, značná strata libida a zvýšená citlivosť na bradavkách. 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 až 3 tabletky denne. Zapiť dostatočným množstvom vody

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Arcas Nutrition – M STEIN

2,17a-dimetyl-5a-androsta-l-én-17p-ol-3-ón (metylstenbolon) - 15 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 až 3 tabletky denne. Zapiť dostatočným množstvom vody.