Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition - Lifter

Viac pohľadov

Akcia

Kód produktu: 1234565

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - Lifter

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Lifter od Arcas Nutrition patrí k jednému z najsilnejších prohoronov na trhu. Jedná sa o štvorzložkový prohormón, avšak prohormóny obsahuje dva a ďalšie dve látky sú na podporu účinku a ochranu zdravia. Ak sú vašim cielom skalopevné svaly, ktoré majú perfektnú definíciu, dobrú tvrdosť a skvelý objem, potom je Lifter ten pravý pre vás.

Hlavná zložka:MAX LGM, Halodrol, Carbopol, Mlieč zelinný
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 48,90 €

Špeciálna cena: 38,90 €

Detaily

Lifter od Arcas Nutrition patrí k jednému z najsilnejších prohoronov na trhu. Jedná sa o štvorzložkový prohormón, avšak prohormóny obsahuje dva a ďalšie dve látky sú na podporu účinku a ochranu zdravia.

Ak sú vašim cielom skalopevné svaly, ktoré majú perfektnú definíciu, dobrú tvrdosť a skvelý objem, potom je Lifter ten pravý pre vás. V pomerne krátkom časovom období vám pomôže vybudovať perfektnú postavu! Nič v živote však nie je také jednoduché ako na marketingových letákoch bývava napísané. Samo od seba sa to nestane, avšak so správnou stravou, tvrdým tréningom a štipkou odhodlania dokáže Lifter naozaj obdivuhodne pomôcť. 

MAX LMG
Metylovaný prohormón, ktorý ma jasné výsledky. Nové, kvalitné a tvrdé svaly!

Halodrol
Veľmi obľúbený prohormón u športovcov vďaka svojim skvelým účinkom a malou rizikovosťou vedľajších účinkov. Halodrol pomáha budovať kvalitné svaly, výrazne sa zlepší tvrdosť svalov a napumpovanosť. Výhodou Halodrolu je že po „vysadení“ a braní PCT väčšina nových svalov ostane.

Carbopol
Pomáha lepšej vstrebateľnosti prohormónov.

Mlieč zelinný
Podporuje normálnu funkciu pečene. Má detoxikačné aj ochranné účinky.  

Pre ešte silnejší a efektívnejší účinok je vhodné Lifter kombinovať s Trenavar alebo WXN Labs - Ibutamoren / Magnus Pharma - Ibutamoren 
Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 až 3 tabletky denne a zapiť dostatočným množstvom vody

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Filip L. 19.11.2020
    Super, maximalna spokojnosť

    Už ho mam druhý krát a parada. Naposledy som nabral za mesiac vyše 3kg kvalitnych svalov, uvidime teraz, inak sila išla brutálne hore a tvrdosť je tiež výraznejšia

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Arcas Nutrition – Lifter 

13-ethyl-3-methyoxy-gona-2,5(10)diene-17-one (MAX LMG)

30 mg

4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol (Halodrol)

15 mg

Carbopol

25 mg

Mlieč zelinný

100 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 až 3 tabletky denne a zapiť dostatočným množstvom vody.