0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
APS - Mesomorph

Viac pohľadov

APS

APS Mesomorph 388g

100 2 100 0

Rýchly prehľad

APS – Mesomorph to je istá stávka na vysokú kvalitu a účinnosť. Nakopávač, ktorý vás rozhodne nakopne.
Mesomorph obsahuje vysoko účinné látky ako citrulín, beta-alanín, arginín, taurín, kreatín a mnoho ďalších ktoré majú silne stimulačné účinky.
Hlavná zložka:D-M-A-A

Dostupnosť: Skladom

35,90 €

* Povinné pole

35,90 €

Detaily

APS – Mesomorph to je istá stávka na vysokú kvalitu a účinnosť. Nakopávač, ktorý vás rozhodne nakopne. Mesomorph obsahuje vysoko účinné látky ako citrulín, beta-alanín, arginín, taurín, kreatín a mnoho ďalších ktoré majú silne stimulačné účinky.

Predtréningovka Mesomorph od APS vám zaručí, že zo svojho tréningu vyťažíte maximum a stále budete vládať. Zároveň obsiahnuté látky sú schopné znižovať tvorbu kyseliny mliečnej.

Mesomorph je extrémne silný predtréningový stimulant s kvalitnou zmesou vysokoúčinných látok. Spôsobuje lepšie prekrvenie, výraznú napumpovanosť svalov, maximalizuje silu a výdrž. Oprávnene sa tak môže radiť k najsilnejším predtréningovým suplementom na našom trhu. Navyše nespôsobuje nadúvanie a iné žalúdočné problémy.

APS – Mesomorph sa skladá zo zložiek:

Synthenox-Carnosine: 

 1. Beta alanín
 2. L-Citrulline DL-Malate 2: 1
 3. Arginín alfa-ketogluttarát

Mesoswell-Cell Volumizing ATP Matrix:

 1. Di-kreatín malát
 2. L-Taruine
 3. Kreatín dusičnan
 4. Kyselina askorbová
 5. Creatinol-O-fosfát
 6. Síran agmatínu

 Neuromorph-Neuro Energized Stimulant Matrix:

 1. D-M-A-A
 2. Metylxantín bezvodý
 3. Výťažok zo Senegalia Berlandieri (lístie)
 4. teobromín
 5. Naringin (ovocie)
 6. Izopropylnorsynefrín HCL 
 7. Glukuronolakton

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Zmiešajte jednu odmerku s 200 ml vody alebo obľúbeného nápoja. Užívajte cca 40 minút pred tréningom na lačný žalúdok.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: ďalšie zložky- Kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, acesulfam-K, sukralóza, oxid kremičitý, FD & C red # 40
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

 1. Erik K. 28.9.2020
  Stará dobrá funkčná klasika

  Stará dobrá funkčná klasika

 2. Tomaš 17.9.2020
  napumpovanosť,beast mode, energia, koncentracia 10/10 dávam mesomorphu

  napumpovanosť,beast mode, energia, koncentracia 10/10 dávam mesomorphu

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Zmiešajte jednu odmerku s 200 ml vody alebo obľúbeného nápoja. Užívajte cca 40 minút pred tréningom na lačný žalúdok.