Product was successfully added to your shopping cart.
Animal Factory GW 501516 Cardarine 25 mg

Viac pohľadov

Kód produktu: 1188e

Animal Factory

Animal Factory GW 501516 Cardarine 25 mg

Rýchly prehľad

Cardarine (GW 501516) od Animal Factory pomáha nielen pri spaľovaní tukov, ale tiež udržuje a zvyšuje rast svalových vlákien. Umožňuje dlhšie a intenzívnejšie tréningy. Okrem toho má pozitívny vplyv aj na správne fungovanie pečene a obličiek.

Hlavná zložka:GW 501516 - Cardarine
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

79,90 €

Detaily

Účinná látka Cardarine, známejšia ako Endurobol a GW501516, bola vyvinutá v 90. rokoch. Animal Factory GW 501516 Cardarine 25 mg pomáha extrémne zvyšovať výdrž a vytrvalosť. Cardarine vám umožní trénovať dlhšie, tvrdšie a intenzívnejšie. Telo navyše premieňa prebytočný tuk na energiu, ktorú potrebuje počas tréningov. Cardarine teda tiež pomáha pri redukcii tukov a chudnutí.

Cardarine (GW 501516) od Animal Factory pomáha nielen pri spaľovaní tukov, ale tiež udržuje a zvyšuje rast svalových vlákien. Umožňuje dlhšie a intenzívnejšie tréningy. Okrem toho má pozitívny vplyv aj na správne fungovanie pečene a obličiek.

  1. Rýchlejší úbytok tuku
  2. Významné zvýšenie čistej svalovej hmoty
  3. Zvyšuje športový výkon a vytrvalosť
  4. Zvyšuje metabolizmus
  5. Funguje ako zosilňovač NO a poskytuje masívnu svalovú pumpu a extrémnu vaskularitu
  6. Žiadne vedľajšie účinky spojené s estrogénom 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie