0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Angel Dust Pump DMAA

Viac pohľadov

Skull labs - Angel Dust Pump

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Angel Dust Pump od Skull Labs je nová nadupaná predtréningovka ktorá zaručuje silné napumpovanie svalov, stimulačný účinok a taktiež má nootropný účinok.

Dostupnosť: Skladom

38,80 €

* Povinné pole

38,80 €

Detaily

Angel Dust Pump od Skull Labs je nová nadupaná predtréningovka ktorá zaručuje silné napumpovanie svalov, stimulačný účinok a taktiež má nootropný účinok.
Pokročilá predtréningová receptúra ​​je založená na vysoko kvalitných ingredienciách, ktoré stimulujú, napumpujú, posilňujú tréningovú vytrvalosť a zintenzívňujú spaľovanie tukov. 
Angel Dust Pump je skutočne silná predtréningovka pre ľudí, ktorí majú radi silné stimulujúce zložky. Čo sa týka stimulačných zložiek tak Angel Dust Pump obsahuje 100mg DMHA a 200mg Éria Jarensis Extract v jednej dávke vďaka čomu stimulačný účinok bude naozaj silný!

Vďaka vysokému obsahuje látok určených na napumpovanie svalov Angel Dust Pump dokáže navodiť efekt maximálneho napumpovania už po niekoľkých úvodných sériách, ktoré pretrvávajú počas celého tréningu. 
Pre maximálne napumpovanie svalov Angel Dust Pump obsahuje až 6000mg Citruline Malate, 2500mg Beta Alanine, 2000mg Arginine AKG(AAKG), 2000mg Agmatine Sulfate, 1000mg Creatine Nitrate. 

 1. Maximálna svalová pumpa
 2. Silný stimulačný účinok
 3. Výrazne zvyšuje intenzitu tréningu
 4. Nootropný účinok
 5. Posilňuje spaľovanie tukov
 6. Osahuje DMHA, Éria Jarensis ExtractODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Radovan 22.4.2024
  Bomba!

  Veľmi dobrá rozpustnosť, chuť v pohode 8/10, nakopnutie super 9/10, sila a energia tiež 9/10, sústredenie OK 7/10 a brutálna pumpa 10/10. Odporúčam!

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie