0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Angel Dust Pump DMAA

Viac pohľadov

Angel Dust Pump DMAA

Dostupnosť: Skladom

39,80 €

* Povinné pole

39,80 €

Detaily

Angel Dust Pump od Skull Labs je nová nadupaná predtréningovka ktorá zaručuje silné napumpovanie svalov, stimulačný účinok a taktiež má nootropný účinok.
Pokročilá predtréningová receptúra ​​je založená na vysoko kvalitných ingredienciách, ktoré stimulujú, napumpujú, posilňujú tréningovú vytrvalosť a zintenzívňujú spaľovanie tukov. 
Angel Dust Pump je skutočne silná predtréningovka pre ľudí, ktorí majú radi silné stimulujúce zložky. Čo sa týka stimulačných zložiek tak Angel Dust Pump obsahuje 100mg DMAA, 100mg DMHA a 200mg Éria Jarensis Extract v jednej dávke vďaka čomu stimulačný účinok bude naozaj silný!

Vďaka vysokému obsahuje látok určených na napumpovanie svalov Angel Dust Pump dokáže navodiť efekt maximálneho napumpovania už po niekoľkých úvodných sériách, ktoré pretrvávajú počas celého tréningu. 
Pre maximálne napumpovanie svalov Angel Dust Pump obsahuje až 6000mg Citruline Malate, 2500mg Beta Alanine, 2000mg Arginine AKG(AAKG), 2000mg Agmatine Sulfate, 1000mg Creatine Nitrate. 

  1. Maximálna svalová pumpa
  2. Silný stimulačný účinok
  3. Výrazne zvyšuje intenzitu tréningu
  4. Nootropný účinok
  5. Posilňuje spaľovanie tukov
  6. Osahuje DMAA, DMHA, Éria Jarensis ExtractODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie