0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Amix Nutrition Creatine HCI 120 Caps

Viac pohľadov

Amix

Amix Nutrition Creatine HCI 120 Caps

Dostupnosť: Skladom

16,90 €

Detaily

Creatine HCI od Amix je nová forma forma kreatínu ktorá si získala veľkú popularitu vďaka svojim účinkom oproti klasickému kreatínu monohydrátu.

Kreatín HCl (Hydrochlorid) je soľná forma kreatínu, ktorá umožňuje lepšiu absorbciu, rozpustnosť a využitie oproti bežnému kreatínu monohydrátu. Kreatín HCl nespôsobuje nadúvanie ani zadržiavanie vody a taktiež nie je potrebná žiadna nasycovacia fáza. 

Medzi jeho priaznivé účinky patrí nárast sily, vytrvalosti a svalov, zlepšuje regeneráciu medzi sériami a zlepšuje regeneráciu po tréningu.
Kreatín HCl zvyšuje hydratáciu svalových buniek, čím zlepšuje výbušnú silu a schopnosť regenerácie medzi sériami. Navyše zvyšuje koncentráciu fosfokreatínu v tele, čo umožňuje väčšiu produkciu energie a väčšiu odolnosť voči únave. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V tréningové dni užívajte 2 - 4 kapsule 60 minút pred tréningom a zapite pohárom vody. V netréningové dni užívajte 2 - 4 kapsule kedykoľvek počas dňa.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie