0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Amix Kre-Alkalyn 220 Caps

Viac pohľadov

Amix

Amix Kre-Alkalyn 220 Caps

Dostupnosť: Skladom

31,90 €

Detaily

Kre-Alkalyn od Amix je nová moderná forma kreatínu s pH vyšším ako 12, ktoré je dosiahnuté prostredníctvom celosvetovo patentovaného výrobného procesu. Kre-Alkyn kretín sa vyznačuje vysokou stabilitou pri prechode tráviacim traktom, čím zabezpečuje maximálne množstvo kreatínu, ktoré sa dostane do svalových buniek.

Vysoko účinná forma kreatínu - to je Kre-Alkalyn, ktorý sa neporušený a v plnej kvalite dostane do krvného obehu a následne do svalov. Pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť pri vysoko intenzívnom tréningu. Hlavnou výhodou Kre-Alkalyn kreatínu je, že celkovo pomáha a urýchľuje regeneráciu počas ťažkého fyzického cvičenia.
Kreatín sa môže užívať pred a po tréninguPred tréningom zvyšuje silu a vytrvalosť. Po tréningu, keď svaly efektívnejšie absorbujú kreatín, urýchľuje regeneráciu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Tréningové dni: 1 kapsula ráno cca. 30 minút pred prvým jedlom, potom 1-3 kapsuly cca. 30 minút pred tréningom. Netréningové dni: 1 kapsula ráno cca. 30 minút pred prvým jedlom, potom 1-2 kapsuly cca. 30 minút pred posledným jedlom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie