0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Amix Glutamine Ultra Amino Power

Viac pohľadov

Amix

Amix Glutamine Ultra Amino Power

Rýchly prehľad

AmixTM Glutamine Ultra Amino Power je prémiový doplnok stravy s glutamínom, leucínom v kombinácii s ich peptidovou formou, navyše obohatený o BCAA peptidy (PepForm® peptidy), doplnený o vitamíny a minerály ako sú vitamín B6, vitamín C a zinok.

Dostupnosť: Skladom

23,00 €

* Povinné pole

23,00 €

Detaily

AmixTM Glutamine Ultra Amino Power je prémiový doplnok stravy s glutamínom, leucínom v kombinácii s ich peptidovou formou, navyše obohatený o BCAA peptidy (PepForm® peptidy), doplnený o vitamíny a minerály ako sú vitamín B6, vitamín C a zinok.

PepForm® peptidy je unikátna forma glutamínu, leucínu a BCAA vyrobená patentovaným procesom, ktorý kombinuje voľnú formu s peptidmi izolovanými z čerstvej sladkej srvátky pomocou pokročilých frakcionačných a separačných technológií.

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 2 odmerky (10 g) AmixTM Glutamine Ultra Amino Power s vodou. Použite mixér alebo shaker a miešajte cca 30 sekúnd. Konzumujte 1-2x denne nalačno alebo po tréningu, prípadne pred spaním. Max. dávka je 20 g AmixTM Glutamine Ultra Amino Power. Odmerka môže byť v dóze zasypaná produktom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Liek nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním..

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie