0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Amix CEE 125 Caps

Viac pohľadov

Amix

Amix CEE 125 Caps

Dostupnosť: Skladom

13,90 €

Detaily

CEE od Amix je pokročilá forma kreatínu ktorá pozostáva z čistého kreatínetylesteru, molekuly kreatínu spojenej s esterom. Oproti klasickému kreatínu monohydrátu sa vyznačuje vysokou vstrebateľnosťou a účinkom. 

Kreatín monohydrát sa nevstrebáva najlepšie a jeho účinnosť závisí od bunkovej absorpcie každého človeka. Preto sa musí užívať vo všších dávkach, aby mal znateľný účinok. Oproti tomu kreatín etylester je mimoriadne ľahko rozpustná forma kreatínu, a preto sa vyznačuje vysokou vstrebateľnosťou a lepšou využiteľnosťou. Pri kreatín etylester nie je potrebná nasycofacia fáza. 

CEE zvyšuje svalovú silu, vytrvalosť a prietok krvi, odďaľuje nástup únavy, zlepšuje regeneráciu svalov počas sérií aj po tréningu a podporuje rast svalovej hmoty.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4-5 kapsulí približne 45-60 minút pred tréningom a zapite pohárom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Podobné produkty