0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Amix - Anabolic Monster Beef Protein

Viac pohľadov

Amix

Amix - Anabolic Monster Beef Protein

Dostupnosť: Skladom

52,90 €

* Povinné pole

52,90 €

Detaily

Anabolic Monster Beef Protein od Amix je z 90% tvorený enzymaticky hydrolyzovanou (predtrávenou) hovädzou bielkovinou, ktorá je jedným z najlepších zdrojov bielkovín na trhu. Výhodou enzymatickej hydrolýzy je výrazne skrátený čas potrebný na strávenie bielkovín a vďaka čomu telo dostáva prísun živín takmer okamžite. 

Anabolic Monster Beef Protein je obohatený o kreatín monohydrát, ktorý podporuje zvýšenie energetického potenciálu, výbušnú silu, zrýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.

Monster Beef ďalej obsahuje Nitro Shot Comlex, ktorý pozostáva z látok, ktoré zahrejú váš krvný obeh a zabezpečia rýchlejší prísun živín priamo do svalových vlákien. Monster Beef ďalej obsahuje PhosphoMatrix, ktorý zabezpečuje prísun všetkých potrebných minerálov, ktoré sú pre telo športovca veľmi dôležité. 

  1. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  2. Vynikajúce nutričné hodnoty
  3. Skvelá rozpustnosť a chuť
  4. Zanedbateľné množstvo tukov a sacharidov
  5. Vysoký obsah dôležitých minerálov
  6. Neobsahuje Aspartám
  7. Dosladené sukralózou Splenda®

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 odmerku v 200-400ml vody alebo mllieka a užívajte podľa potrebovy 1-3x denne. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie