0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Afterdark EPO+

Viac pohľadov

Afterdark EPO+

Rýchly prehľad

Afterdark EPO+ je kvalitná predtréningovka bez obsahu stimulantov ktorá sa zameriava na maximálne napumpovanie svalov a taktiež má skvelý nootropný účinok.

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

* Povinné pole

44,90 €

Detaily

Afterdark EPO+ je kvalitná predtréningovka bez obsahu stimulantov ktorá sa zameriava na maximálne napumpovanie svalov a taktiež má skvelý nootropný účinok. Vďaka tomu, že neobsahuje stimulanty tak je možné túto predtréningovku použit aj ako predtréningový booster vo večerných hodinách. 
Zloženie Afterdark EPO+ je navrhnuté tak, aby maximalizovalo efekt svalovej pumpy, zvýšilo intenzitu vášho tréningu a udržalo vysokú úroveň sústredenia a koncentrácie.

Afterdark EPO+ je založený na najnovších patentovaných zložkách so silnými účinkami na napumpovanie svalov a koncentráciu. Predtréningovka je tiež obohatená o vitamíny a minerály. Táto predtréningovka dokonale zvyšuje množstvo oxidu dusnatého v tele a naplnuje svalové bunky vodou a glykogénom. 

  1. Bez obsahu stimulantov
  2. Silná svalová pumpa
  3. Zvýšenie vytrvalosti a koncentrácie
  4. Nootropný účinok
  5. Obsahuje vitamíny a minerály

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie