Product was successfully added to your shopping cart.
Activlab HMB

Viac pohľadov

ActivLab

ActivLab HMB

Rýchly prehľad

HMB je bioaktivný metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Jeho vplyvom rastie schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov.

Dostupnosť: Nie je na sklade

Detaily

HMB je bioaktivný metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Jeho vplyvom rastie schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov. Znižuje schopnosť s ketogénnym účinkom odbúravania bielkovín z tela a chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu, má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty

  1. Posilňuje imunitný systém
  2. Zabraňuje rozpadu bielkovín
  3. Podporuje budovanie svalovej sily a hmotnosti
  4. Podporuje zníženie tukov

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie