0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
6PAK - EL ZMB

Viac pohľadov

6PAK

6PAK - EL ZMB

Hlavná zložka:Zinok, Magnézium, B6
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

8,90 €

Detaily

ZMB od 6Pak kombinuje starostlivo vybrané dávky horčíka (vo forme citrátu), zinku (vo forme laktátu) a vitamínu B6 v chemických formách s dobrou biologickou dostupnosťou. Pravidelné užívanie tohto doplnku podporuje zlepšenie kvality spánku, skrátenie času zaspávania a dokonca aj reguláciu fungovania endokrinného systému.

  1. Horčík hrá v ľudskom tele množstvo veľmi dôležitých úloh. Ovplyvňuje okrem iného zníženie únavy a pomáha udržiavať úplnú rovnováhu elektrolytov. Okrem toho podporuje fungovanie nervového systému a správne fungovanie svalov. Podieľa sa na procese tvorby nových bielkovín v tele, je tiež veľmi dôležitým prvkom pri udržiavaní zdravia kostí a zubov. Horčík pomáha pri správnej syntéze bielkovín, pri udržiavaní psychofyzickej účinnosti a hrá dôležitú úlohu v procese bunkového delenia tela.
  2. Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov, ktorého pôsobenie na organizmus sa často prehliada, napriek tomu, že spektrum jeho činnosti je mimoriadne široké. Pomáha udržiavať správnu acidobázickú rovnováhu, pozitívne ovplyvňuje metabolickú premenu živín (bielkovín, tukov a sacharidov) a udržuje správne kognitívne funkcie. Nemalo by sa zabúdať, že dostatočný prísun zinku je nevyhnutný pre udržanie správnej plodnosti a reprodukčných funkcií. Posilňuje imunitný systém. Pomáha dokonca pri udržiavaní a regulácii hladiny testosterónu v krvi a správnom videní. 
  3. Vitamín B6 je známy pre svoj vplyv na biologickú dostupnosť a metabolickú premenu živín. Podporuje tiež správnu premenu homocysteínu, ktorý môže mať vo vyšších koncentráciách negatívny vplyv na organizmus. Pomáha udržiavať primeranú úroveň energetických procesov, správne psychologické funkcie a posilňuje imunitný systém. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie