0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
6PAK EL D3 + K2

Viac pohľadov

6PAK

6PAK - EL D3 + K2

Rýchly prehľad

Starostlivo zostavená zmes vitamínu D3 a K2 v ich ľahko stráviteľných chemických formách. Ak je vaším cieľom poskytnúť telu podporu, vrátane imunity a zabezpečiť vašim kostiam optimálne podmienky pre mineralizáciu, tento produkt je výbornou voľbou.

Hlavná zložka:D3 + K2
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

8,90 €

Detaily

Pravidelné užívanie D3 + K2 poskytuje viacnásobné posilnenie tela na niekoľkých úrovniach jeho fungovania. Synergia vitamínu D3 a K2 pomáha udržiavať dostatočný prísun týchto dvoch mimoriadne dôležitých mikroživín pre zdravie. Vyznačujú sa vynikajúcou biologickou dostupnosťou, ktorá vyplýva z použitých chemických foriem. Podporuje efektívne vstrebávanie a následné využitie vápniku a fosforu (vitamín D). To sa prejaví v skutočnom posilnení celého kostrového systému (vrátane zubov). Okrem toho je známy svojim posilňujúcim účinkom na imunitný systém. Vitamín K2 pomáha udržiavať správnu zrážanlivosť krvi.

Výhody:

  1. Podpora zdravých kostí a zubov
  2. Priaznivý vplyv na celkové zdravie
  3. Balenie vystačí 6 mesiacov


Dávkovanie: Užívajte 1/2 tablety denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Tablety nehryzte.

Zloženie: Vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (MK-7)(menachinón-7), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie