0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
6PAK EL Caffeine

Viac pohľadov

6PAK EL Caffeine

Hlavná zložka:Kofeín
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

5,90 €

Detaily

Kofeín sa pomerne rýchlo a takmer úplne vstrebáva z gastrointestinálneho traktu a potom sa distribuuje do tkanív. Maximálna hladina kofeínu v krvi sa pozoruje približne hodinu po jeho konzumácii. Vplyvom kofeínu na receptory adenozínu sa uvoľňujú neurotransmitery: acetylcholín, noradrenalín, dopamín. Výsledkom je, že kofeín môže ovplyvňovať spánok a stimulovať organizmus, môže tiež rozširovať krvné cievy, zvyšovať proces lipolýzy v adipocytoch a stimulovať nervové podnety.

Môže tiež zlepšiť výkon pamäťových úloh a zlepšiť psychomotorickú bdelosť, napríklad reakčný čas. Zdá sa, že účinok kofeínu je väčší za podmienok, ktoré by nepriaznivo ovplyvnili výkonnosť, ako je nedostatok spánku. Stručne povedané, kofeín pomáha zlepšovať zameranie/koncentráciu a zvyšovať bdelosť (merané ako rýchlosť reakčného času). To je samozrejme dôležité nielen v čase intenzívnej duševnej práce, ale aj pri intenzívnej fyzickej námahe. Kofeín sa bežne konzumuje v športe a cvičení kvôli jeho známym ergogénnym vlastnostiam, vrátane stimulácie centrálneho nervového systému a zvýšeného rozvoja svalovej sily.

Výhody:

  1. Macimálna koncentrácia a energia na tréning
  2. Tabletová forma
  3. Až 200 mg kofeín v 1 tablete

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie